Poza urządzeniami drukującymi oferujemy również Państwu kompleksowe usługi w zakresie przygotowywania materiałów ekspozycyjnych. W naszym parku maszynowym znajdują się, poza ploterami drukującymi, także plotery tnące oraz laminarki. Dzięki temu jesteśmy przygotowani do realizacji pełnego zakresu usług.

  • Zund XL 3000 – urządzenie umożliwiające wycinanie, frezowanie, plotowanie i bigowanie szerokiego zakresu materiałów, takich, jak: tektura, karton, plexi, PCV, folia i papier. Z powodzeniem może być wykorzystywane do tworzenia makiet architektonicznych, plakatów, konstrukcji przestrzennych, grafiki podłogowej, systemów wystawienniczych i innych. Jego zaletą jest to, że podczas nacinania folii samoprzylepnej nie narusza podkładu zabezpieczającego klej. Urządzenie precyzyjnie wycina nawet skomplikowane kształty.
  • Summa S 140D Series to urządzenie przeznaczone do wycinania i plotowania z rolki o maksymalnej szerokości do 135 cm i długości 50 m. Wykorzystywane jest do wycinania z folii i papieru skomplikowanych wzorów np.: logotypów i kształtów z folii kolorowych, czy grafiki podłogowej.
  • Eco ELF 1600 to laminator przeznaczony do pracy z takimi materiałami, jak: folia, papier, pcv i pianka. Oferuje możliwość nakładania laminatu o grubości do 23 mm. Płynna regulacja szybkości umożliwia pełną kontrolę pracy urządzenia.
Zobacz także: