Zapraszamy do skorzystania z oferty drukarni Topcan w zakresie druku na wszelkiego rodzaju materiałach płaskich – płytach. Dysponujemy parkiem maszynowym umożliwiającym nadruk na wszystkich płaskich  materiałach o grubości do 5 centymetra. Polecamy szczególnie usługę druku na:

  •        szkle
  •        plexi
  •        płytach dibond
  •        płytach MDF
  •        płytach spienionego PCV

W tym celu wykorzystujemy płaskie plotery najnowszej generacji drukujące w technologii UV, która gwarantuje wysoką jakość kolorów, ich naturalność oraz nasycenie barw. Drukujemy z kolorem białym oraz lakierem wybiórczym. Drukujemy w technologii tuszy UV światło utwardzalnych umożliwiającej osiągniecie kilku bardzo ciekawych efektow jak np. wykonanie naklejek dwustronnie zadrukowanych – naklejek dwustronnych lub druku wypukłego stworzonego poprzez nakładanie kolejnych warstw utwardzonych tuszy. . Jako jedni z niewielu jesteśmy drukarnia drukującą w technologii droptix  – efektem soczewki 3 D : https://www.swissqprint.com/en/nyala3-droptix.html

Wydruki dokonane w tej technologii jesteśmy w stanie uszlachetnić poprzez dodatkowe cięcie po kształcie , frezowanie , nawiercanie oraz gięcie termiczne .Posiadany prez nas Park maszynowy w postacie trzech wielkoformatowych ploterów tnąco- frezujących umożliwia nam realizację najbardziej złożonych projektów w tym zakresie

W tym celu wykorzystujemy plotery drukujące w technologii UV, która gwarantuje wysoką jakość kolorów, ich naturalność oraz nasycenie barw.

Proponujemy Państwu skorzystanie z opcji samodzielnego wykonania projektu. W tym celu prosimy o przekazywanie schematów i planów zgodnych z instrukcją przygotowanie plików.

Zobacz także: