Druk na tkaninach umożliwia nam wykonywanie różnorodnych flag reklamowych .Flagi są relatywnie najczęściej zamawianym produktem w zakresie druku tekstyliów. Flagi te po zadruku obszywamy oraz konfekcjonujemy zgodnie z życzeniem klienta , we własnej w pełni zautomatyzowanej szwalni oferując gotowy do ekspozycji towar.

Druk na materiałach typu „decor” ( dekor) często wykańczany tzw . gumką silikonową ( płaskim kedarem) przystosowanym do samodzielnego montażu w systemach in frame lub matrix. Nierzadko tego typu druki wykonujemy jako tekstylia przeznaczone do podświetleń. Druki tego typu – stosowane jako baklight( baklit ) tekstylny używane sa najczęściej w kasetonach z podświetleniem LED . Zadrukowane materiały tekstylne baklight oferujemy w bardzo szerokiej gamie gramatur oraz faktur oferowanych materiałów tekstylnych do zadruku.

Unikalny system dopasowywania wydruków do istniejących już ram pozwala nam realizować zlecenia bez ryzyka błędu dopasowania wydruku do ramy.

Jako jedni z niewielu oferujemy również wydruki na tekstylnych materiałach elastycznych ( expandable ) stosowanych najczęściej do tzw Zipp- Wall, lub Pop- Wall ( tekstylnych  ścianek wystawowych) oraz na materiałach typu blockout ( blockaut tekstylny ) który potrafimy zadrukować dwustronnie . Tekstylny druk dwustronny należy do naszych specjalności.

Tkaniny to niezwykle wdzięczny materiał reklamowy. Zadrukowany ciekawym wzorem może nieść za sobą silny ładunek marketingowy i promocyjny. Wszystkie produkty drukujemy na wysokiej jakości materiale, który oddaje naturalne i zarazem nasycone barwy. Wykorzystujemy do tego celu druk sublimacyjny charakteryzujący się wysokimi nasyceniem koloru oraz trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.

Wykonujemy nadruki na materiałach poliestrowych. Polecamy szczególnie skorzystanie z naszej oferty w zakresie druku: flag, on-frame decor, mirobacklight.

Zobacz także: