Park maszynowy drukarni

Przekuj nasz potencjał w Twój sukces

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług w zakresie druku wielkoformatowego. Posiadamy bogaty park maszynowy zapewniający wysokiej jakości, profesjonalny druk na różnorodnych materiałach. Wszechstronne zaplecze obejmujące zarówno plotery drukujące i tnące, jak i laminatory pozwala zrealizować każde zlecenie związane z drukiem materiałów reklamowych przeznaczonych do kampanii wizualnych.

Specjaliści w dziedzinie druku

W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie zadrukować do 4000 m.kw. powierzchni

Specjalizujemy się w tworzeniu ekspozycji reklamowych o charakterze zewnętrznym i wewnętrznym. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie tworzenia projektu, jego drukowania i aplikacji oraz montażu reklam wielkoformatowych.

· dzięki wszechstronności działania proponujemy dobór odpowiedniej technologii druku, dostosowany do potrzeb Klienta
· w pełni odpowiadamy na stawiane nam wyzwania
· nasz profesjonalny zespół składający się projektantów i drukarzy proponuje najbardziej optymalne rozwiązania, zarówno pod względem technicznym, jak i ekonomicznym
· w naszej pracy wykorzystujemy maszyny pozwalające na szybką i wydajną pracę
· możemy zadrukować do 4000 m2 powierzchni przy wysokiej jakości druku. Dzięki temu jesteśmy gotowi na realizację najbardziej wymagających zadań pod względem jakości i czasu produkcji

Nasze standardy

Z nami presja jakości oraz czasu nigdy nie jest problemem

Standardowy czas realizacji zlecenia to 48 godzin, jednak na życzenie Klienta, w ramach usługi ekspresowej, jesteśmy w stanie wykonać pracę w kilkanaście godzin. Naszymi niewątpliwymi atutami są terminowość, fachowa obsługa i skuteczna komunikacja z Klientem w kilku językach oraz kontrola jakości na każdym etapie pracy (druk, konfekcjonowanie, pakowanie, logistyka). Inne mocne strony to z pewnością rozbudowany park maszynowy i ciągły, dynamiczny rozwój. W relatywnie krótkim czasie potrafimy zrealizować ogromne kampanie na różnych rodzajach podłoża w kilku technologiach, co ma niebagatelne znaczenie, zwłaszcza dla dużych, międzynarodowych korporacji.

Nasi klienci

Otwarcie na każdą współpracę

Naszymi Klientami są różnorodne podmioty: od największych przedsiębiorstw specjalizujących się w reklamie outdoorowej po młode firmy, które dopiero stawiają pierwsze kroki w swojej branży. Nie zamykamy się na żadną współpracę.

· w swojej bazie mamy ponad 1000 firm
· średnio miesięcznie obsługujemy około 200 kontrahentów, dla których wykonujemy ok. 2000 zleceń
· rocznie przeprowadzamy nawet do 120 kampanii
· pracujemy od lat ze ścisłą czołówką europejskich przedsiębiorstw typu „retail” na bazie powtarzalnych kilkukrotnie w ciągu roku  okresowo kampanii out; jak i in-door
· obsługujemy organizacje finałowych europejskich imprez sportowych w  wielu dyscyplinach
· do naszych stałych klientów należą również klienci największych marek samochodowych

Technologia druku

Drukujemy w różnorodnych technologiach

Drukujemy w technologii UV, atramentowej, a także zadrukowujemy materiały tekstylne. Posiadamy także szereg urządzeń wspomagające, gwarantując kompleksowość usług. Bogaty park maszynowy oferujący różnorodność technologicznych rozwiązań i wysoką jakość usług sprawia, że jesteśmy wiarygodnym partnerem w Państwa biznesie. Doskonale przygotowany, profesjonalny personel, szeroka oferta usług oraz wysoka jakość wydruku dają gwarancję, że spełniamy oczekiwania nawet wymagających klientów.

Rodzaje mediów